Navrhovanie interiérov

Vo svojich domovoch trávime väčšinu času svojho života. A preto služba interiérového dizajnéra je v dnešnej dobe veľmi vyhľadávanou službou, ktorú čím ďalej tým častejšie ľudia začínajú využívať.

Mnohokrát si to ani neuvedomujeme, ale všetko okolo nás má veľký vplyv na to, ako sa cítime, akú máme náladu.

Často citované Vitruviovo pravidlo: „Užitočnosť, pevnosť, pôvab“ je základným princípom architektúry a interiérového dizajnu. Pokiaľ sa rozhodnete využiť moje služby, výsledkom bude predovšetkým funkčný, estetický a originálny interiér, ktorý bude navrhnutý podľa Vašich požiadaviek a Vašich preferencií na jeho užívanie... či už budete chcieť útulný, farebný alebo luxusne pôsobiaci interiér, mojou úlohou je pre Vás takýto interiér navrhnúť. Všetko je to len a len o Vás.

A prečo ma osloviť?

Ako každé iné remeslo, aj interiérový dizajn má svoje pravidlá a princípy, treba byť zorientovaný vo farbách, čo k sebe ladí a čo naopak nie, aká farba Vás upokojí, aká farba Vám naopak dodá energiu, veľmi dôležité je aj dispozičné usporiadanie nábytku, treba sa vyznať v materiáloch a dosiahnuť tú správnu atmosféru, ktorú od svojho nového bývania očakávate...skrátka, je toho viac než dosť, čo všetko táto služba so sebou prináša.

Predovšetkým treba zvážiť aký rozpočet si vyčleníte a kedy chcete danú realizáciu uskutočniť. Keďže ani Rím nebol postavený za deň, je potrebné si službu objednať v dostatočnom predstihu, aby sme mali potrebný čas na dôslednú prípravu a perfektné zvládnutie realizácie od začiatku až do konca.

Či už máte estetické cítenie alebo ste v zariaďovaní stratení, rada Vám pomôžem, nasmerujem, poradím s výberom, aby ste sa vo svojom domove cítili presne tak, ako ste si to vysnívali...

Mám záujem o návrh interiéru